آخرین خبرها
خانه / دریافت فايل هاي آموزشي / جزوه / تاریخ سرمایه داری و اقتصاد غربی

تاریخ سرمایه داری و اقتصاد غربی

جزوه تاریخ سرمایه داری و اقتصاد غربی که از محصولات مؤسسه علمی و فرهنگی سدید است، به بررسی مؤلفه های اقتصاد غربی و و تأثیر آن در ایجاد تمدن غربی می پردازد. برای دریافت جزوه می توانید روی لینک زیر کلیک کنید.

دانلود جزوه تاریخ سرمایه داری و اقتصاد غربی
حجم: ۵۱۰ کیلوبایت

مؤسسه‌ی علمی فرهنگی سدید در سال ۱۳۹۰ به منظور انسجام‌بخشی به ساماندهی و انتشار محصولات بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق علیه السلام به همت مسئولین مجموعه تأسیس شد و زیر نظر این مجموعه به فعالیت خود ادامه می‌دهد. این مؤسسه به دنبال تحقق فرمان مقام معظم رهبری مبنی بر ارتقاء سطح معرفتی دانشجویان است. علاقه مندان می توانند از طریق لینک زیر به این وب سایت دسترسی پیدا کنند.

http://sadidisu.ir

درباره‌ی مدیر وبسایت

اینجانب محمد هادی حبیب اللهی دانشجوی دوره دکتری دانشگاه امام صادق در رشته مدیریت مالی هستم. با توجه به ضرورت تحقق نظام مالی اسلامی این سایت را راه اندازی نمودم تا بتوانم دانش خود و منابع لازم در این حوزه را در اختیار دانشجویان و محققان قرار داده و با کمک همه دغدغه مندان گامی مؤثر در راستای تحقق نظام مالی اسلامی بردارم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


+ 4 = 13

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>