آخرین خبرها
خانه / طبقه بندي موضوعي مطالب / رشته مدیریت / معرفی انتشارات دانشگاه امام صادق

معرفی انتشارات دانشگاه امام صادق

انتشارات دانشگاه امام صادق علیه السلام با انتشار بیش از ۱۴۰ محصول یکی از ناشران منتخب دانشگاهی است. در همین راستا حدود ۲۵ عنوان کتاب در حوزه اقتصاد تالیف شده که می توانید از طریق لینک زیر به فروشگاه اینترنتی دسترسی پیدا کنید.

http://ketabesadiq.ir

انتشارات دانشگاه امام صادق علیه السلام با انتشار بیش از ۱۴۰ محصول یکی از ناشران منتخب دانشگاهی است. نکته حائز اهمیت این است که اغلب کتاب های منتشر شده در راستای ترویج علوم انسانی اسلامی و اشاعه فرهنگ قرآنی می باشند، لذا کتاب ها در گروه های مختلف رنگ و بوی اسلامی دارند. در همین راستا حدود ۲۵ عنوان کتاب در حوزه اقتصاد تالیف شده که بنده با سیر اجمالی که از فروشگاه اینترنتی داشتم به کتب با عناوین جالبی برخورد کردم که به طور نمونه بعضی از آنها نام می برم:

علاقه مندان می توانند از طریق لینک زیر به فروشگاه اینترنتی محصولات دسترسی پیدا کنند.

http://ketabesadiq.ir

همچنین برای ارتباط با انتشارات می توانید از طرق زیر اقدام کنید:
آدرس تهران، بزرگراه شهید چمران، پل مدیریت، روبروی خیابان علامه طباطبایی جنوبی، دانشگاه امام صادق (علیه‌السلام)، انتشارات، دفتر فروش.
e-mail info@ketabesadiq.ir
تلفن۰۹۱۲۴۸۹۲۵۸۵
فکس ۸۸۳۷۰۱۴۲ -۰۲۱

درباره‌ی مدیر وبسایت

اینجانب محمد هادی حبیب اللهی دانشجوی دوره دکتری دانشگاه امام صادق در رشته مدیریت مالی هستم. با توجه به ضرورت تحقق نظام مالی اسلامی این سایت را راه اندازی نمودم تا بتوانم دانش خود و منابع لازم در این حوزه را در اختیار دانشجویان و محققان قرار داده و با کمک همه دغدغه مندان گامی مؤثر در راستای تحقق نظام مالی اسلامی بردارم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


3 × = 12

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>