آخرین خبرها
خانه / اخبار / مشاور فقهی بانک توسعه صادرات منصوب شد

مشاور فقهی بانک توسعه صادرات منصوب شد

به گزارش پایگاه خبری اعتبار ، در بخشي از حكم وي كه به امضاي آقاي دكتر صالح آبادي رسيده، آمده است: اميد است با بهره‌مندي از دانش جنابعالي در قواعد فقهي به عنوان يكي از ذخيره‌هاي با ارزش علمي موجود در منابع اسلامي، زمينه استقرار و توسعه بانكداري اسلامي بيش از پيش فراهم شده و اهداف متعالي بانكداري در شأن ايران اسلامي را تحقق بخشد.

حجت الاسلام موسويان سوابقي چون رياست پژوهشكده نظام‌هاي اسلامي، مدير گروه اقتصاد پژوهشگاه فرهنگ و انديشه اسلامي، سردبيري فصلنامة علمي پژوهشي اقتصاد اسلامي و عضويت كميته فقهي سازمان بورس و اوراق بهادار و كميته مشورتي بانكداري اسلامي بانك مركزي را در كارنامه خود دارد.
حاصل تحقيقات وي در عرصه  تحقيق و پژوهش در اقتصاد اسلامي تأليف چندين كتاب به نام‌هاي “پس انداز و سرمايه گذاري در اقتصاد اسلامي”، “كليات نظام اقتصادي اسلام”، “بانكداري اسلامي”، “بانكداري بدون ربا از نظريه تا عمل”، “فرهنگ اصطلاحات فقهي و حقوقي معاملات” و “ابزارهاي مالي اسلامي و فقه معاملات بانكي” است.

درباره‌ی مدیر وبسایت

اینجانب محمد هادی حبیب اللهی دانشجوی دوره دکتری دانشگاه امام صادق در رشته مدیریت مالی هستم. با توجه به ضرورت تحقق نظام مالی اسلامی این سایت را راه اندازی نمودم تا بتوانم دانش خود و منابع لازم در این حوزه را در اختیار دانشجویان و محققان قرار داده و با کمک همه دغدغه مندان گامی مؤثر در راستای تحقق نظام مالی اسلامی بردارم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


9 − = 3

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>