آخرین خبرها
خانه / معرفی منابع پژوهش / سایت های اینترنتی / معرفی سازمان انتشارات پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی

معرفی سازمان انتشارات پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی

سازمان انتشارات پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه با انتشار بیش از ۳۰ عنوان کتاب فارسی در حوزه اقتصاد و مالی اسلامی یکی از پیشتازان نشر کتاب در این حوزه می باشد. حضور دانشمندان و خبرگان نامی کشور در این پژوهشگاه بر غنای اثرات چاپ شده افزوده است که علاقه مندان می توانند با مراجعه به این کتب مطالب ارزشمندی را استخراج نمایند.

پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه فعالیت های بسیار گسترده ای را در زمینه های مختلف علوم اسلامی و انسانی انجام می دهد. یکی از بخش هایی که این پژوهشگاه فعال است نشر کتاب در موضوع های مختلف می باشد. از جمله حوزه هایی که این پژوهشگاه توانسته آثار ارزشمندی را به چاپ برساند، اقتصاد است. در این حوزه بالغ بر ۳۰ عنوان کتاب به چاپ رسیده که تعدادی از عناوین آن به شرح زیر است.

نظر مدیر سایت

بنده به دلیل آشنایی مختصری که محتوای بعضی از کتب دارم مطالعه آنها را بسیار توصیه می کنم و معتقدم که غنی ترین کتاب ها در حوزه مالی اسلامی و اقتصاد اسلامی تا کنون توسط همین انتشارات به چاپ رسیده است. شما همچنین با مراجعه به سایت این پژوهشگاه می توانید اطلاعات جامع تری بدست آورید.

سایت اصلی پژوهشگاه http://www.news.iict.ac.ir
سایت سازمان انتشارات پژوهشگاه http://www.poiict.org/products

 

درباره‌ی مدیر وبسایت

اینجانب محمد هادی حبیب اللهی دانشجوی دوره دکتری دانشگاه امام صادق در رشته مدیریت مالی هستم. با توجه به ضرورت تحقق نظام مالی اسلامی این سایت را راه اندازی نمودم تا بتوانم دانش خود و منابع لازم در این حوزه را در اختیار دانشجویان و محققان قرار داده و با کمک همه دغدغه مندان گامی مؤثر در راستای تحقق نظام مالی اسلامی بردارم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


5 + 5 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>